Havacılık İngilizcesi Eğitimi ile İş Mülakatlarında Öne Çıkın!

Havacılık İngilizcesi Eğitimi Antalya araştırmalarınızda hem havacılık alanında uzman, hem de ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerle mi çalışmak istiyorsunuz? O halde kesinlikle doğru yerdesiniz! Bizler, English Time olarak, 1997 yılından bu yana uzman eğitim bilimcilerimizle tasarladığımız eğitim programları sayesinde, öğrencilerimizin dil öğrenme amacına uygun müfredat seçenekleri sunuyoruz. Havacılık sektöründe herhangi bir pozisyonda çalışacak olan herkes için uygun olan Havacılık İngilizcesi Eğitimi, hem konuşma becerinizin, hem dinleme becerinizin hem de alan ile ilgili terim bilginizin artmasına olanak tanıyacak. 

Özellikle havacılık alanında sıklıkla karşılaşılan durum ve senaryolar ile ilgili bilgi ve bu senaryolar sırasında kurulması gereken diyaloglar ile ilgili pratik ve beceri geliştirme derslerini içeren Havacılık İngilizcesi Eğitimi, sizlere talep ettiğiniz yeterliliği kazandıracak!

Bizler, English Time olarak, siz değerli öğrencilerimize dünya çapında bir yeterlilik kazandırmayı amaçlıyoruz. Kursu tamamladığınızda alacağınız sertifikayı da bu yüzden uluslararası alanda geçerli hale getirdik. Kursu aldıktan sonra yurt dışında dil eğitiminize devam edebilmek ya da yurt dışında üniversite okumak için de bizden ücretsiz danışmanlık alabileceksiniz. 

Havacılık İngilizcesi Eğitimi İçin Neden English Time?

Havacılık İngilizcesi Eğitimi, oldukça kapsamlı bir müfredatı gerektirir. Bunun yanı sıra, seçtiğiniz kursun size bildiklerinizi pratik etme ve konuşma becerinizi geliştirme için ortamlar sağlaması da son derece önemli bir kriterdir. Peki, English Time bu kapsamda neler teklif ediyor? Birlikte inceleyelim: 

1.    Havacılık İngilizcesi Eğitimi English Time, aşağıdaki durum ya da senaryoların tamamı ile ilgili bilgi sahibi olmanızı ve bu durumlarda kendinizi güçlü bir İngilizce ile ifade edebilmenizi amaçlamaktadır: 
A)    Uçuş öncesi süreçleri ile ilgili speaking ve kavram bilgisi
B)    Uçuşa hazırlık ile ilgili süreç, speaking, anons pratikleri
C)    Uçuş sırasında uçaktaki misafirlerle iletişim kurma, ekip arkadaşları ile görev dağılımı yapma becerisi
D)    Hava koşulları, havaalanına yaklaşma, havaalanından uzaklaşma ile ilgili bilgi takip etme ve bilgi sağlama becerisi, 
E)    Uçağın inişi ile ilgili bilgi takip etme ve bilgi sağlama becerisi.

Havacılık İngilizcesi Eğitimi alırken, yukarıdaki farklı durumların tümünde özgüvenli ve yeterli bir şekilde kendinizi ifade etme becerisi kazanacaksınız. Havacılık alanında gireceğiniz mülakatların tümünde rakiplerinizin önüne geçme şansını, kaliteli eğitim ve bol pratik seçenekleri sayesinde elde edeceksiniz. 

Havacılık İngilizcesi Eğitimi İle Sağlanan Diğer Avantajlar Nelerdir?

Havacılık İngilizcesi Eğitimi aldığınızda, English Time’ın sunduğu aşağıdaki avantajlardan yararlanmış olacaksınız: 

1.    Eğitim süreciniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz materyalleri size ücretsiz olarak sağlanacak. Üstelik kullandığımız materyaller Amerika ve İngiltere’deki ilgili kurumlar tarafından onaylanmış materyallerdir. 
2.    Speaking ve aktivite sınıflarına gündelik olarak katılarak kendinizi geliştirme şansı bulacak, becerilerinizi sürekli yetenekleriniz haline getireceksiniz. 
3.    Havacılık İngilizcesi Eğitimi süresinde, English Time Antalya şubesindeki kapsamlı kütüphaneden yararlanacaksınız. 


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin