Antalya Online İngilizce Kursu ile Uzaktan Dil Eğitimi!

Antalya Online İngilizce Kursu seçeneklerinden yararlanarak, sosyal mesafe ve izolasyon kuralları çerçevesinde kendinizi geliştirmek, eğitim sürecinize katkıda bulunacak beceriler elde etmek ya da meslek hayatınızda kademe kademe yükselmek mi istiyorsunuz? Communicative Approach çerçevesinde eğitim paketlerini hazırlayan ve siz değerli öğrencilerine sunan English Time Antalya Online İngilizce Kursu, özellikle gündelik yaşamı son derece yoğun olan ve kursa gitmeye vakit ayıramayan bireyler için doğru seçenek olacaktır. 

Antalya Online İngilizce Kursu arayışında olan öğrenciler, istedikleri gün ve saatler için ders randevusunu öğretmenleri ile iletişim kurarak oluşturabilirler. Bu sayede gündelik yaşamın yoğunluğunun izin verdiği aralıklarda dil kursu süreci devam edebilir ve kişisel gelişim alanında öğrenci önemli bir adım atmış olur. 

Bizler, English Time olarak, Antalya Online İngilizce Kursu da dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler ile sizleri bir araya getiriyoruz. Bu sayede dile maruz kalma oranınızı maksimize ederken dil edinme sürenizi minimize etmeyi amaçlıyoruz. 

Antalya Online İngilizce Kursu ile English Time’dan Özel Bire Bir Eğitim!

Antalya Online İngilizce Kursu arayışında olan bireyler, farklı alanlara odaklanmış dil eğitimlerini kolay, pratik, güvenli online oturumlar eşliğinde olabilirler. Sizlerin gün içerisinde müsait olduğunuz saatlere göre düzenlenen eğitim takvimi, süreç ile ilgili konforunuzu maksimize edecek. Antalya Online İngilizce Kursu kapsamında dilerseniz Havacılık Eğitimi çeşitlerini, dilerseniz YDS ya da YÖKDİL gibi merkezi sınavlara yönelik İngilizce derslerini alabilir, bu sayede akademik ve mesleki alandaki gelişim planlarınızı hız kesmeden sürdürebilirsiniz. 

Antalya Online İngilizce Kursu eğitimi, klasikleşmiş kalitesi ile English Time İngilizce eğitiminin çevrimiçi versiyonudur. Alacağınız dersler çerçevesinde, örgün ders alan öğrencilerimiz ile aynı statüye sahip olur ve eğitimin sonunda diğer öğrencilerimizin aldığı sertifika ile aynı değere sahip olan uluslararası alanda geçerli sertifikayı elde edersiniz. 

Antalya Online İngilizce Kursu için Neden English Time? 

Antalya Online İngilizce Kursu eğitimi arayışında olanlar, English Time’i tercih ettiğinde, aşağıdaki avantajlardan yararlanmış olurlar:

1.    Derslerimizi aldıktan sonra tam on yıl boyunca kurumumuz tarafından düzenlenen speaking ve grammar etkinliklerine ücretsiz katılma hakkı elde edeceksiniz.
2.    Online derslerin tarih ve saatini ana dili İngilizce olan yabancı öğretmeniniz ile birlikte belirleyebilecek ve revize edebileceksiniz. 
3.    Dersler sırasında yalnızca gramer bilgileri değil, okuma ve anlama becerisi, yazma becerisi, dinleme becerisi ve konuşma becerisi konusunda da her geçen gün daha çok geliştiğinizi hissedeceksiniz.
4.    Bizler, herkesin aşina olduğu fakat bir türlü pratiğe dökemediği İngilizce’yi, tam olarak konuşabilmenizi hedefliyoruz. 
5.    Antalya Online İngilizce Kursu sonunda sahip olacağınız sertifika, pek çok uluslararası kurum ile yapılan anlaşmalar ile akredite bir sertifikadır ve adresinize gönderilir. 


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin