Englishtime Online Kayıt Formu

Dünya dili olan İngilizceyi öğrenmekte zorlanıyor musunuz? İngilizceyi öğrenmek artık Englishtime ile birlikte çok kolay hale geliyor. Siz de online kayıt formunu doldurarak İngilizceyi öğrenme üzerinde en büyük adımı atabilirsiniz. Online kayıt formunu doldurarak İngilizce eğitimimiz için en avantajlı teklifleri tarafınıza kısa süre içerisinde iletmekteyiz. Englishtime ile birlikte İngilizce seviyenizi tespit ederek size uygun en uygun teklifleri sunuyoruz. Böylece İngilizceyi size en hızlı şekilde öğretiyoruz.

Englishtime kayıt forumu ile birlikte eğitiminize kaydınızı uzaktan yapıyoruz. Seviyenize uygun eğitimi profesyonel ekibimiz tarafınıza iletişim yolu ile bildirerek onayınızı alıyoruz.

Neden İngilizce Öğrenmelisiniz?

İngilizce Dünya'da 54 ülkenin ana dili olarak konuşulan global bir dildir. Durum böyle olunca pek çok kişi İngilizce öğrenmek için yardım almaktadır. Dünya'da ise yaklaşık 1 milyar insan İngilizce konuştuğu belirtilmektedir. Bu noktada İngilizce öğrenmek günümüzde oldukça önemli bir hale gelmiştir. Eğitimde, iş dünyasında, sanatta ve kültür de İngilizce öğrenmek size artı bir avantaj sağlayacaktır.

Seviyenize Göre İngilizce Eğitimi

Englishtime olarak İngilizce seviyenize en uygun eğitimi tespit sınavı ile belirleyip sizlere sunuyoruz. Mesleki İngilizce ve genel İngilizce öğrenmek, Englishtime eğitim ile mümkündür. Üstelik Englishtime size bu hizmeti çok uygun fiyatlar ile buluşturmaktadır. Eğer sizde İngilizce öğrenmek istiyorsanız Englishtime kayıt forumu doldurarak bu konuda en önemli adımı atabilirsiniz.

Bulunduğunuz Bölgeye Göre Lokasyon Seçin

English online kayıt formu ile bulunduğunuz bölgeye en yakın lokasyonu seçerek eğitimi hızlı bir şekilde almaya başlayabilirsiniz. Türkiye'nin pek çok yerinde bulunan temsilciliklerimiz ile birlikte siz de bu imkandan faydalanabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz lokasyonda ki yetkili arkadaşlarımız formu doldurtuktan sonra birkaç gün içerisinde sizinle iletişime geçerek aklınızda ki tüm soruları cevaplayacaktır.

İngilizce Eğitimini Kendi Programınıza Göre Ayarlayın

Online kayıt formunda bulunan tercih etmeniz gereken programı kendinize göre seçebilirsiniz. Böylece işinizden veya uğraşmakta olduğunuz başka şeylerden arta kalan zamanlarınızı İngilizce eğitimine ayırabilirsiniz. Seçenekte bulunan kararsızım seçeneğini işaretledikten sonra ise size en uygun eğitim programını firmamızda ki yetkili kişiler sizle iletişime geçerek belirleyecektir.

Tercih edeceğiniz ekonomik program, yoğun veya akşam yoğun seçenekleri ile bütçenize uygun programları da seçebilmeniz mümkündür. Englishtime olarak İngilizce öğrenmek isteyen tüm müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Bunun için tek yapmanız gereken, İngilizce eğitimde Englishtime'ı seçmek kendinize yapacağınız iyi bir yatırım olacaktır.

Katılmak İstediğiniz Kursu Belirleyin!

Sitemizde bulunan İngilizce seviye tespit sınavından sonra size bildirilecek olan İngilizce seviyenizden sonra istediğiniz kursu seçebileceksiniz. Ayrıca TOEFL sınavına hazırlanan kişiler için de TOEFL sınavı kurslarımız da yine Englishtime'da mevcuttur. Dilerseniz katılmak istediğiniz kurs seçeneklerinde "özel ders" seçeneğini de seçebilir, bire bir ders alarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Siz de Dünya dili İngilizceyi öğrenerek kendinize büyük bir yatırım yapmak istiyorsanız Englishtime'ı tercih edebilirsiniz.