Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi 

Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi ile, alanında başarılı bir kabin personeli (host, hostes, steward) uçuş görevlisi olmak istiyorsanız, English Time olarak Antalya’da size güvenilir ve avantajlarla dolu bir eğitim süreci sunmayı ve kariyer yolculuğunuzun bir parçası olmayı isteriz. Uluslararası standartlarda oluşturulan 150 saatlik eğitimlerimiz Kabin Memuru olmak isteyen öğrencilerimiz için gündelik yaşamda İngilizce dilini son derece güçlü olarak kullanabilme becerisine sahip olmayı ve aynı zamanda belirli kavram ve teknik terimlere hakim olmayı sağlamaktayız. Kabin Memurluğu, gündelik yaşamda dili son derece güçlü olarak kullanabilme becerisini getirir, ayrıca belirli kavram ve teknik terimlere hakim olmak da son derece önemlidir. 

Gerekli mülakatlardan başarı ile geçebilmek adına, size çok sayıda konuşma pratiği yaptıran ve farklı aktivite seçenekleri sunan bir Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi tercih etmelisiniz. Bizler English Time olarak, her gün etkin olan konuşma ve aktivite sınıfımız sayesinde, dil pratiğinizi ve dile maruz kalma seviyenizi maksimize etmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede eğitimden maksimum verimi almanızı sağlıyoruz. 

Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi English Time Kapsamı Nedir? 

Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi, gündelik iş yaşamında gerçekleştirmeniz gereken tüm görevlere yüzde yüz oranında hazır olmanızı sağlayacak bir kapsama sahiptir. Bu doğrultuda, English Time Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi sayesinde,

1.    Uçak içerisinde yolcularla özgüvenli ve doğru şekilde akıcı bir İngilizce ile iletişim kurabilecek, 
2.    Uçak içerisinde iniş, kalkış, rötar ve benzeri süreçlerle ilgili İngilizce anonslar gerçekleştirebilecek, 
3.    Uçak içi servis süreçlerinde İngilizce dilini etkin olarak kullanabilecek, 
4.    Havayolu terimlerinin tümüne hakim olarak yurt içinde ve yurt dışında çalışma şansı bulabileceksiniz. 
5.    İyi iletişim becerileri kurabileceksiniz.
6.    Güvenli bir uçuş için yapılacak ön hazırlıklar,
7.    Kabin hazırlığı,
8.    Yolcuları uçağa bindirmek,
9.    Güvenlik prosedürlerini öğretmek ve göstermek,
10.  Ayrıca sizlere acil durumlarda nasıl başa çıkılacağı ile ilgili eğitimler veriyor olacağız.

Kabin memurluğu İngilizce eğitimi için İngilizce seviyenizin en az B1 seviyesinde olmanız yeterlidir. Kursun sonunda sizlere verilecek Sertifikamız ile birlikte aşağıdaki niteliklere sahip olacaksınız.

- İyi İletişim Becerileri

- Müşteri Memnuniyet Odaklı Bakış Açısı

- Ekip Ruhu  Çalışabilme Becerisi

- Güven

- Hoşgörü

EĞİTİM SAATLERİMİZ

PROGRAMLAR GÜNLER GÜNLÜK
DERS SAATİ
GÜNLÜK/HAFTALIK
DERS SAATİ
TOPLAM
SAAT
KUR
SÜRESİ
HAFTA İÇİ SABAH PROGRAMI Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma 10.00 – 14.00 4 Saat / 20 Saat 150 7,5 Hafta
HAFTA İÇİ AKŞAM PROGRAMI Pazartesi, Salı, Perşembe, Cuma 18.30 – 22.00 4 Saat / 20 Saat 150 7,5 Hafta
HAFTA SONU SABAH PROGRAMI Cumartesi-Pazar 09.00-13.00 5 Saat / 10 Saat 150 15 Hafta

English Time’in verdiği eğitimler sonunda uluslararası alanda geçerli sertifika sunduğunu biliyor muydunuz? Uluslararası alanda onaylanmış kalite standartlarına sahip eğitimimiz, doğru ders materyallerinin ücretsiz sağlanması ile avantajlı hale geliyor. Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi boyunca ihtiyaç duyduğunuz tüm ders materyalleri ücretsiz olarak tarafımızca size verilecek. Bunun yanı sıra, Antalya English Time kurs merkezimizdeki geniş ve kapsamlı kütüphanemizden ücretsiz olarak yararlanıyor olacaksınız.  

Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi İçin Neden English Time Tercih Etmelisiniz? 

Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi, İngiltere, Amerika ve Türkiye’de İngilizce eğitimi veren English Time’ın uzmanlaştığı bir alandır. English Time, öğrenci odaklı yaklaşımı ve verim hedefi ile aşağıdaki hakları size sağlar: 

1.    Herhangi bir alanda eğitim için English Time’i tercih ettiğinizde, 10 yıl boyunca kurumumuz tarafından düzenlenen bütün speaking ve grammar etkinliklerine ücretsiz katılma imkanı bulacaksınız. Bu sayede kendinizi geliştirme süreciniz kesintisiz olarak devam edecek. 
2.    Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi için ödeme yaptınız fakat şehir değiştirmeniz mi gerekiyor? English Time, eğitiminizi kesinlikle sekteye uğratmamayı ve size maksimum verimi sağlamayı hedefler. Bu kapsamda, gittiğiniz şehirdeki English Time şubesinde eğitime devam etme hakkınız saklıdır. 
3.    English Time, gezi ve diğer sosyal aktiviteler ile derslerde edindiğiniz dil kullanma becerisini sürekli hale getirmenizi sağlar. 

Siz de Kabin Memurluğu İngilizcesi Eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için hemen aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin