Antalya YKS-DİL / YDT Kursu ile Hayalinizdeki Üniversite İçin En Kapsamlı Dil Eğitimi!

Antalya YKS-DİL / YDT Kursu alternatifleri arasından seçeceğiniz kurum, size belirlediğiniz hedef doğrultusunda nokta atışı eğitim içeriği sunabilmeli, uzun süreli deneyime sahip olmalı ve şu ana kadar çok sayıda öğrenciyi başarılı bir şekilde sınava hazırlamış olmalıdır. Bizler English Time Antalya YKS-DİL / YDT Kursu olarak, sınav gereksinimlerine ve yapısına özel olarak hazırladığımız kurs müfredatı ile, sizlere ayrıcalıklı bir eğitim süreci sunuyoruz! Hayalinizdeki üniversiteye giden yolda, sizlere sunduğumuz ücretsiz kaynak seçenekleri, geniş bir portföye sahip kütüphane ve soru-cevap sınıfları ile başarıyı garantileyeceksiniz.

Antalya YKS-DİL / YDT Kursu Olarak Neler Sunuyoruz? 

1.    English Time Antalya YKS-DİL / YDT Kursu, yalnızca bir dil kursu değil, bir sınava hazırlık kursudur. Sınava hazırlık süreci yoğun emeğinizi ve zamanınızı talep edecek. Biz de bu süreçte maksimum oranda yanınızda olmak için 1 kurs süresinin toplam eğitim kapsamını 120 saat olarak belirledik. Bu süre, diğer tüm kursların tekliflerinden daha yüksek! Üstelik bu zaman dilimi içerisinde eğitimin her aşaması, sınav odaklı gerçekleşir. Daha önceki sınav dönemlerinde sorulan soruların çözümleri, yoğun gramer, okuma-anlama becerisi ve çeviri becerisi odaklı eğitimler, sizi sınava kapsamlı şekilde hazırlar. 
2.     English Time Antalya YKS-DİL / YDT Kursu, kur sınavlarında başarı garantisi sunar. Sınavlarda kendi seviyenizdeki öğrencilerle bir arada eğitim alabilmeniz için, bizler ilk süreçte size bir seviye belirleme sınavı uyguluyoruz. Daha sonra ise gelişmeniz ile birlikte üst kurlara çıkma şansı yakalıyorsunuz. Vereceğimiz eğitime ve eğitmenlerimize güveniyoruz. Kur atlayamadığınızda, kur eğitimini tekrar alma şansını sunuyoruz. 
3.    Sınava hazırlık sürecinin epey stresli olduğunu biliyoruz. Bir Antalya YKS-DİL / YDT Kursu alternatifinin tek avantajı başarılı eğitmenler olmamalıdır. Öğrencilere her zaman destek olabilmek adına, pedagoji alanında eğitim almış uzman İngilizce öğretmenlerimiz merkezimizde sizleri bekliyor olacak. Onlardan çeşitli konularda destek alabilir, süreçte veriminizi arttıracak yöntemleri oluşturmak için karşılıklı çözümler üretebilirsiniz.  
4.    Daha çok soru, daha çok pratik, garantilenen başarı! Antalya YKS-DİL / YDT Kursu olarak bizler, özellikle üniversite sınavında başarıyı garantilemenin tek yolunun daha çok soru çözmek ve çözülemeyen her soru için destek şansı bulmak olduğunu biliyoruz. Bu yüzden eğitmenlerinize dilediğiniz kadar soru sorarak bilmediklerinizi öğrenebileceğiniz soru çözüm odalarını tasarladık. 

Siz de aşağıdaki formu doldurarak Antalya YKS-DİL / YDT Kursu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizler size en kısa zamanda dönüş yaparak süreç hakkında tüm sorularınızı yanıtlıyor olacağız!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin