Antalya Çocuk İngilizce Kursu: Gelişime Doğru Yerden Başlayın!

Antalya Çocuk İngilizce Kursu arayışında olan ebeveynler için English Time, pedagoji alanında uzmanlaşmış eğitim bilimcileri ile özel bir müfredat hazırladı. Bizler, yeni bir dil öğrenmek konusunda özellikle çocukların son derece yetenekli olduğunu belirten Psikoloji çalışmalarını takip ediyor, çocuk ingilizce kurs içeriklerimizi en verimli olacak şekilde tasarlıyoruz. 8 – 13 yaş arası için sunduğumuz Antalya Çocuk İngilizce Kursu hizmetimiz ile, çocuğunuz yeni bir dil öğrenmeye en meyilli olduğu dönem içerisinde İngilizce’yi ana dili gibi öğrenme, yazma, konuşma ve okuma şansı yakalayacak. 

English Time olarak bizler, uzman pedagoglar ile birlikte yaptığımız çalışmalar sonucunda, özellikle çocuklarda dil ediniminin pratik kullanıma bağlı olduğunu keşfettik. Bu doğrultuda Antalya şubemizde vereceğimiz özel ve sınıf içi eğitimlerin tamamında, aktivitelere, speking etkinliklerine, sosyal faaliyetlere ve gezilere önem veriyoruz. Çocuklarınız gramer, genel dilbilgisi, kelime dağarcığı ve çok daha fazlası hakkında derslerde eğitim aldıktan sonra, bu eğitimleri pekiştirmek üzere akranları ile ve eğitmenleri ile sohbet edebilecek. 

Antalya Çocuk İngilizce Kursu alan öğrencilerimizin tamamı, alanında uzman Türk ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimiz ile iletişim kuracaklar. Bu durum, çocuklarınızın İngilizce’ye maruz kalma oranlarını arttıracak. Çocuklarınız İngilizce konuşma zorunluluğu sayesinde kısa süre içerisinde kendini ifade etme ve ona söyleneni anlama konusunda uzun bir yol kat edecek. 

Bizler, dil öğrenme sürecinin süreklilik gerektiren uzun bir yol olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla Türkiye’de 1 kur için ana ders olarak 90 saat eğitim veren tek kurum olarak, öğrencilerimize uzun bir eğitim süreci vaat ediyoruz. 

Antalya Çocuk İngilizce Kursu İçin Neden English Time? 

Antalya Çocuk İngilizce Kursu arayışı içerisinde olan ebeveynler, çocuklarını başarı garantisi sunan ve çocuklarının gelecekteki yurt dışı eğitim planları için ücretsiz danışmanlık hizmeti veren bir kurumu tercih etmenin gönül rahatlığını yaşayacaklar. Antalya Çocuk İngilizce Kursu eğitimlerimiz çerçevesinde aşağıdaki avantajlardan yararlanacaksınız:

1.    Çocuğunuz, Antalya Çocuk İngilizce Kursu boyunca ihtiyaç duyduğu tüm materyallere ücretsiz olarak ulaşabilecek. Bizler uluslararası alanda onaylanmış özel ders materyallerimizi sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. 
2.    Antalya Çocuk İngilizce Kursu, çocuğunuzun her gün katılabileceği aktivite ve speaking sınıflarında bilgileri tazeleme ve becerileri geliştirme imkanı sunar. 
3.    Antalya Çocuk İngilizce Kursu English Time’da, film aktiviteleri ile çocuklarınızı gündelik yaşam İngilizcesine alıştırma çalışmaları gerçekleştirir. 
4.    Gezi ve sosyal aktiviteler sayesinde çocuğunuz hem sosyal ihtiyaçlarını karşılar ve hem de bu süreçte yabancı eğitmenleri ve yaşıtları ile birlikte zaman geçirerek İngilizce dili ile diyalog kurmayı öğrenir. 
5.    Antalya Çocuk İngilizce Kursu English Time’da, taşınma durumunuzda çocuklarınız taşındığınız kentteki English Time kampüsünde ders almaya devam etme hakkını korur, bu sayede kesintisiz eğitim devam eder. Çocuklarınız dilerseniz nakil hakkını da kullanabilir. 
Siz de hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sizlerle iletişime geçip Antalya Çocuk İngilizce Kursu English Time hakkındaki sorularınızı yanıtlıyor olacağız!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin