Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi ile Mesleki Maceranızı Tamamlayın!

Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi ile ilgili Antalya’da kurumsal ve başarısı deneyimi ile kanıtlanmış bir kurs mu arıyosunuz? English Time Antalya şubesi olarak bizler, Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi kapsamında sizlere tüm teorik konuları bütüncül olarak sunacağız. FCL’ye göre ,PPL (A) özel Pilot lisansını teorik olarak alacağınız eğitimle elde edebilirsiniz. Üstelik sunduğumuz derslerin tamamının dili İngilizce olacaktır. Kursumuzda derslerinize girecek olan öğretmenlerin tamamı, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerdir. 

Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi dersleri çerçevesinde hem teorik pilot konuları hem de uçuş eğitimi entegre bir şekilde sunulmaktadır. Bizler, English Time olarak, mesleki anlamda İngilizce dili ile bir sürece hazırlanmanın uzun bir süre gerektirdiğini biliyoruz. Bu yüzden Türkiye’de bir kurda 120 saat ders veren tek eğitim kurumu olmak ile gurur duyuyoruz. 

Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi Neleri Kapsar?


1. Hava Hukuku
2. Hava Aracı Genel Bilgisi
3. Uçuş Planlaması ve Performansı
4. İnsan Performansı ve Sınırlamalar
5. Meteoroloji
6. Navigasyon
7. İşletim Prosedürleri
8. Uçuş Prensipleri
9. İletişim
 

Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi İçin English Time

Yukarıdaki alanların tamamında 120 saat boyunca alacağınız Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi, sizi uluslararası alanda geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olmanızı sağlar.

En az 16 ve üzeri yaşta, İngilizce seviyeniz (B2) ve üzerinde iseniz ilk şartları yerine getirmiş oluyorsunuz.

Teori ve İnternal Exam eğitimlerinizi tamamladıktan sonra uçmak istediğiniz uçağın tipi ve modelini  seçiyorsunuz.Ardından Pilot’un El Kitabı,FAA,EASA Onaylı Uçak uçuş el kitabını öğreniyorsunuz. Uygulama ve pratik  eğitimleriniz  için USA, ALMANYA, KANADA, İŞVİÇRE, POLONYA, İSPANYA, LİTVANYA, MACARİSTAN ve AVUSTRALYA gibi ülkelerden birini tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz ülkenin büyükelçiliğinden vize işlemleri sürecinin takip edilmesi,havaalanı karşılama, konaklama ,CAA kaydı,Tıbbi Testler ve diğer gerekli ekipmanlar ile ilgili sizlere yardımcı olacağız.

Siz de Antalya Pilot Teori İngilizcesi Eğitimi alanında eğitim alırken, hem branş hem de İngilizce dili konusunda size destek verebilecek uzman bir kurum arıyorsanız, formu doldurmanın tam zamanı!

Pilot Teori İngilizcesi Eğitim Saatleri

EĞİTİM SAATLERİMİZ
PROGRAMLAR GÜNLER GÜNLÜK DERS SAATLERİ GÜNLÜK / HAFTALIK DERS SAATİ TOPLAM SAAT KUR SÜRESİ
HAFTA İÇİ SABAH PROGRAMI SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 10:00-14:00 4 SAAT / 12 SAAT 120 10 HAFTA
HAFTA İÇİ AKŞAM PROGRAMI SALI-PERŞEMBE-CUMARTESİ 18:45-22:00 3 SAAT / 9 SAAT 120 10 HAFTA

 


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin