Antalya İngilizce Özel Ders ile Size Özel Bir Ders Takvimi Elde Edin! 

Antalya İngilizce Özel Ders arayışında olan ve bu yolla İngilizce öğrenme sürecindeki verimi maksimize etmek isteyen öğrenciler, ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenler ile English Time sayesinde bir araya gelebilir ve profesyonel ders içerikleri çerçevesinde kendilerini geliştirebilirler. Antalya İngilizce Özel Ders kapsamında eğitim alan öğrencilerimiz, kendi istekleri, ders alma amaçları, seviyeleri ve ilerleme hızları doğrultusunda tamamen özelleştirilmiş bir programa dahil edilirler. Bu sayede maksimum verimi almak mümkün hale gelirken, minimum 30 saatlik programlar öğrencilerin süreklilik kazanarak hızlı şekilde ilerlemesine olanak tanır. 

Antalya İngilizce Özel Ders arayışı içerisinde olanlar, özel derslerini dilerlerse Antalya’daki kurs merkezimizde, dilerlerse çalıştıkları şirketin merkezinde alabilirler. Daha detaylı bilgi edinmek için hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Bizler, English Time olarak, en kısa süre içerisinde size ulaşarak sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. 

Antalya İngilizce Özel Ders Seçenekleri Arasından Neden English Time? 

Antalya İngilizce Özel Ders arayışı içerisinde olanlar için, bizler English Time olarak çok sayıda avantaj sunuyoruz. İşte çok sayıda kurum arasından English Time’i tercih etmeniz için birkaç sebep: 

1.    English Time’da yalnızca özel ders aldığınız süre boyunca değil, tam on yıl boyunca öğrencimizsiniz! Ders aldıktan on sene sonraya kadar kurumumuzda gerçekleşen tüm gramer ve speaking etkinliklerinde sizi bekliyor olacağız. Üstelik tamamen ücretsiz!
2.    Antalya İngilizce Özel Ders kapsamında size eğitim verecek olan öğretmenimiz, sizin ihtiyaç duyduğunuz eğitim içeriğine göre alanında uzman Türk veya ana dili İngilizce olan yabancı bir eğitmen olacak. 
3.    Antalya İngilizce Özel Ders alırken kullanmanız gereken tüm ders materyalleri English Time tarafından size ücretsiz olarak sağlanacak. Üstelik kurum olarak kullandığımız tüm materyaller uluslararası alanda onaylanmıştır. 
4.    Antalya İngilizce Özel Ders eğitimi alırken, önemsediğimiz temel nokta öğrencinin derslerden alacağı verimdir. Bu kapsamda dersinizi özel olarak alıyor olsanız bile, öğrendiklerinizi daha çok pekiştirebilmek ve  pratik yapabilmek için speaking aktivite sınıflarına ücretsiz olarak katılabileceksiniz. 
5.    Antalya İngilizce Özel Ders sürecinden maksimum verimi alabilmeniz bizim için çok önemli. Dolayısıyla eğitmenlerimizin derslere sizin seviyenizde olacak şekilde ve doğru konudan başlayabilmesi gerekiyor. Bunun için derslerimize başlamadan önce sizlere uluslararası standartlarda 4 aşamalı bir seviye tespit sınavı uyguluyoruz. Bu sayede zaman ya da para kaybı yaşamanızı önlüyoruz. 

English Time Tarafından Sağlanan Diğer Avantajlar Nelerdir? 

İhtiyaç duyduğunuz eğitim içeriğine göre en üst seviyede faydayı alabilmek için siz de hemen aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım! English Time’dan alacağınız dersler sonunda yüksek oranda pratik yapma şansı da elde edeceksiniz. Çünkü kurumsal olarak gerçekleştirdiğimiz gezi ve sosyal aktiviteler, speaking ve aktivite sınıfları, sürekli olarak öğrendiklerinizi pekiştirmenizi ve yeni insanlar tanımanızı sağlayacak.

Siz de en iyi Antalya İngilizce Özel Ders eğitimi için hemen bizimle iletişime geçin!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin