Antalya İngilizce Kursu English Time İle, İngilizce Konuşma Diliniz Olsun!

Antalya İngilizce Kursu aramalarınıza son veren English Time, dünya çapında verdiği İngilizce eğitimini Antalya’ya taşıdı! Bizler, English Time olarak, uzun süredir tamamlamaya çalıştığınız fakat zaman, disiplin ya da etkili kaynak eksikliği dolayısıyla bir türlü üstesinden gelemediğiniz İngilizce öğrenme sürecine el atıyoruz!  Hem mesleki alanda sahip olduğunuz maaş ve pozisyonu yükseltmek, hem ALES, YÖKDİL gibi çeşitli sınavlarda yüksek dereceler elde etmek, hem de neredeyse herkesin aşina olduğu fakat pratiğe dökemediği İngilizce dilini sıradan bir gündelik konuşma anında bile kullanabilmek için bizimle iletişime geçin!

English Time Antalya İngilizce Kursu Olarak Neler Sağlıyoruz? 

Bizler, Antalya İngilizce Kursu olarak, dilin gerçek anlamda öğrenilebilmesi için gerekli bilişsel ve çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak, eğitim bilimcisi çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz ortamı size hazırladık! 

1.    Antalya İngilizce Kursu  olarak, derslerinize girecek ve size eğitim verecek olan yabancı öğretmenlerinizin tamamının ana dili İngilizce! Eğitimlerde İngilizceyi anadili olarak kullanan yabancı bir öğretmenle muhatap olmak, hem sizin konuşma becerinizi arttıracak, hem de İngilizce diline maruz kalma oranınızı yükselterek sizi geliştirecek.
2.    Kurs boyunca ihtiyaç duyduğunuz bütün materyaller ücretsiz. Lisanslı, uluslararası alanda onaylanmış ve öğrencilerimize yıllardır en yüksek verimi sağlayan kaynaklarımızı sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz.
3.    Bir gün değil, her gün öğrencimizsiniz! Antalya İngilizce Kursu  öğrencisi olduğunuz andan itibaren, ömrünüzün sonuna kadar sınırsız sayıda gramer ve speaking aktivitesine ücretsiz olarak katılma hakkı kazanacaksınız. Sizler geliştikçe, bizler de gelişiyoruz!
4.    Alacağınız eğitimin bir karşılığı var! English Time Antalya İngilizce Kursu , size eğitiminizin sonunda uluslararası alanda dil becerinizin kanıtı niteliğinde olacak bir sertifika verir. 
5.    Her bireyin dil öğrenmek ile amaçladığı şey diğerinden farklı olabilir. Dinamik ve canlı bir yapıya sahip olan dil, düz bir paket halinde öğrencilere sunulamaz. Bizler Antalya English Time İngilizce Kursu olarak bunların farkındayız. Bu yüzden amacınıza yönelik eğitim vermeyi önemsiyoruz. YDS, YKS, TOEFL, IELTS gibi sınavların müfredatlarına özel olarak hazırlanmış kurs planlarımızın yanı sıra, Antalya Kabin Memurluğu İngilizcesi Kursu, Junior İngilizce Eğitimi Antalya, Mesleki İngilizce Eğitimi Antalya ve Kurumsal İngilizce Eğitimi gibi paketlerimizi de inceleyebilirsiniz. 

Antalya İngilizce Kursu Arayışınızda Neden English Time?

Çünkü sizlere diğer hiçbir kursun sunmadığı 120 saatlik bir Antalya İngilizce Kursu  paketi sunuyoruz. Üstelik eğitiminiz yalnızca sizi pasif kılacak sınıf ortamında gerçekleşmiyor. Antalya İngilizce Kursu içerisindeki eğitiminiz dahilinde;

1.    Pek çok İngilizce kaynağın bulunduğu kütüphaneye, 
2.    Movie Time - Film aktivitelerine,
3.    Soru-Cevap sınıfı etkinliklerine, 
4.    Yurtdışı danışmanlık hizmetlerine, 
5.    Yüzde 100 başarı garantili hizmete, 
6.    Her gün konuşma gruplarına ve interaktif aktivitelere, 
7.    Düzenlenen gezi ve sosyal aktivitelere erişim sağlayabiliyorsunuz. 

Siz de dünya çapında üne sahip olan English Time’dan avantajlı  ve yüzde 100 öğrenme garantili bir Antalya İngilizce Kursu  süreci için, hemen formu doldurun, Antalya English Time olarak biz sizi arayalım!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin