Antalya SAT Kursu English Time İle Hayallerinizdeki Üniversitede Okumaya Hak Kazanın! 

Antalya SAT Kursu arayışlarınızda size zaman kaybettirmeyecek ve başarı garantisi sunan bir kurum mu arıyorsunuz? Türkiye’deki pek çok şehirde kurumsallaşmış yapısı ile hizmet veren English Time, Antalya’da en kaliteli ve öğrenci odaklı SAT kursu’nu sizlere sunuyor! English Time olarak bizler, zaten belirli bir düzeyde İngilizce bilen fakat Antalya SAT Kursu yardımı ile sınav sırasında mükemmeli yakalamayı hedefleyen siz değerli öğrencilerimize taktik ve sınav odaklı bir eğitim süreci sunuyoruz. 

English Time, Türkiye’de başka hiçbir kurumun sunmadığı, 120 saatlik kur eğitimi ile, kapsamlı bir hazırlık süreci deneyimlemenizi garanti ediyor. Kurs süreci boyunca ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden alacağınız derslerde, sınavın tüm beceri gereklilikleri ile ilgili eğitim alma şansı yakalayacaksınız. 

Belirli bir amaç doğrultusunda ingilizce öğrenmek, bu amaç doğrultusunda bilgi sahibi olan kurumlarla çalışmayı gerektirir. Bizler Antalya SAT Kursu hizmetini yıllardır binlerce farklı öğrencimize sunduk ve Türkiye’deki öğrencilerimizin Amerika’da diledikleri okullarda okumalarını, yabancı öğrencilerimizin ise Türkiye’de diledikleri üniversiteyi kazanmalarını sağladık. Peki, bunu nasıl başarıyoruz? Bir başka değişle, neden English Time Antalya SAT Kursu? 

English Time Antalya SAT Kursu: Neden Biz? 

1.    Antalya SAT Kursu kapsamında siz değerli öğrencilerimize sunacağımız eğitim süreci, genel İngilizce eğitimini içermez. Doğrudan sınav odaklı stratejiler ile işleyeceğimiz dersler, bu stratejileri en iyi şekilde uygulamanızı sağlayacak pratik dersler ile zenginleştirilir. Bu sayede sınavda maksimum performans sağlamanız amaçlanır. 
2.    Antalya SAT Kursu için English Time’ı tercih ettiğinizde, eğitiminiz boyunca kullanacağınız tüm kaynaklar bizim tarafımızdan ücretsiz olarak sunulur. Üstelik kaynaklarımız, hem Amerika hem de İngilterede ilgili kurumlar tarafından onaylanmış, size başarı getirecek materyallerdir.
3.    Antalya SAT Kursu olarak bizler, soru çözmenin sınav başarısının anahtarı olduğunun, uzman eğitim bilimcilerimiz sayesinde farkındayız. Bu yüzden uzun yıllardır soru-cevap sınıfı ile sizlere sınırsız soru çözme ve hataları birer avantaja çevirma şansı sunuyoruz. Burada İngilizce öğretmenlerimiz ile iletişime geçebilir, onlardan soru ve sorunlarınız hakkında yardım alabilirsiniz. 
Peki Ya Diğer Avantajlar? 
1.    English Time olarak bizler, Antalya SAT Kursu da dahil herhangi bir eğitimi bizden almış olan öğrencimize, 10 yıl boyunca ücretsiz olarak gramer ve speaking etkinliklerimize katılım hakkı tanıyoruz. Yalnızca 120 saatlik süreçte değil, her zaman bizim öğrencimizsiniz!
2.    Antalya SAT Kursu sürecinde herhangi bir sebepten dolayı kent değiştirmeniz gerektiğinde, kurumsallaşmış ve güvenilir bir kursu tercih etmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız! Türkiye’nin pek çok ilindeki şubelerimize hemen nakil işlemi gerçekleştirebilir, eğitiminizi sekteye uğratmadan devam ettirebilirsiniz. 

Siz de Antalya SAT Kursu hakkında daha fazla bilgi almak için hemen aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım! 


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin