Antalya TOEFL Kursu ile Uluslararası Alanda Yeterliliğinizi Kanıtlama Zamanı! 

Antalya TOEFL Kursu arayışlarınız, akademik ya da mesleki sebeplerden dolayı devam mı ediyor? O halde Türkiye’de TOEFL eğitimi için 90 saatlik eğitim veren tek kurum olan English Time’a davetlisiniz! English Time Antalya, uluslararası standartlar çerçevesinde hazırlanan, kurumun yurt dışı şubelerinde de aktif olarak kullanılan ücretsiz ders materyalleri, soru çözüm sınıfları ile sağlanan kapsamlı desteği, tamamı ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerden oluşan eğitmen kadrosu ile, TOEFL’da size başarıyı garanti ediyor!

Bizler,  Antalya TOEFL Kursu olarak, sınava hazırlık amacı ile bir İngilizce eğitimi alan bireyin beklentilerinin ve onu gerçek başarıya götürecek olan yolun farkındayız. Kurs içeriğimiz genel İngilizce bilgi ve becerileri yerine, sizi sınavda lider konuma getirecek stratejileri, soru kalıplarını, gramer bilgilerini, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini içeriyor. 

Yıllardır yalnızca Türkiye’de değil, dünya çapında pek çok öğrenciyi TOEFL’a hazırlayan bir kurum olarak, deneyimimize güveniyor ve başarının doğru ders eğitmenleri, doğru kurs ve sunduğu avantajları ile birleştiğinde kaçınılmaz olduğunu iddia ediyoruz!

Antalya TOEFL Kursu Olarak English Time Size Neler Sunacak? 

TOEFL sınavında hedeflediğiniz başarıyı elde etmeniz için bizler, English Time Antalya TOEFL Kursu olarak, sizlere aşağıdaki ayrıcalıkları sunuyoruz:

1.    Antalya TOEFL Kursu olarak bizler, sizlere vereceğimiz eğitim boyunca kullanmanız gereken tüm materyalleri ücretsiz olarak sağlıyoruz. Profesyonel eğitim bilimciler tarafından sınavın gerektirdiği becerilere ve müfredata yüzde yüz uyumlu geliştirilen materyaller, sınava hazırlanma sürecinde bir numaralı destekçiniz olacak. 
2.    Deneme sınavları, bir Antalya TOEFL Kursu tarafından size verilebilecek en yararlı hizmettir. Sınav anını defalarca simüle etmek, sınav anında daha az heyecanlanmanızı, sınav psikolojisini defalarca deneyimleyerek en iyi performansınızı yakalamanızı ve daha çok soru çeşidine rastlayarak başarıyı garantilemenizi sağlar. Antalya TOEFL Kursu şubemizde de sizler için bilgisayar üzerinden çok sayıda TOEFL denemesi sunmaktayız. Tamamen ücretsiz olarak dilediğiniz zaman aktivite sınıflarımıza girebilir ve bilgisayar üzerinden TOEFL denemeleri çözebilirsiniz. 
3.    TOEFL’da en iyi sonuçlar için, aldığınız profesyonel eğitim kadar, hatalarınızı kapatacak vaktin seçtiğiniz Antalya TOEFL Kursu tarafından size sunulması da çok önemli. Bizler, maksimum verim için tasarladığımız soru-cevap sınıflarında sizleri ve pedagojik eğitim almış İngilizce eğitmenlerimizi bir araya getiriyoruz. Hem aklınıza takılan soru ve sorunlarla ilgili, hem de sormanız gereken TOEFL soruları ile ilgili burada destek alabileceksiniz.
4.    English Time’dan aldığınız her kurs, size yurt dışı danışmanlık, sinema ve film aktiviteleri, konuşma sınıfı, geziler ve sosyal aktiviteler için katılım bileti sağlar. Antalya TOEFL Kursu için bizi tercih eden öğrencilerimiz, ömür boyunca ücretsiz speaking ve grammar aktivite derslerine katılım sağlayabilirler. 
Siz de hemen aşağıdaki formu doldurun, biz sizi arayalım, Antalya TOEFL Kursu eğitimiz ile ilgili kafanıza takılan tüm soruları cevaplayalım!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin