Antalya YÖK-DİL Kursu Arayışlarınıza English Time İle Noktayı Koyun!

Antalya YÖK-DİL Kursu arayışlarınız sonucunda alanında deneyimli ve ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler ile hizmet sunan bir kurumu bulmak biraz zor olabilir. Uluslararası eğitim standartlarına sahip olan English Time, rakiplerini geride bırakacak öğrenci ve öğrenme odaklı kurs süreci ile öne çıkıyor. YÖK-DİL sınavında maksimum başarıyı elde etmek ve hayalinizdeki başarıya kavuşabilmek adına, İngilizce ile aranızdaki buzları kıracak ve sizi istikrarlı bir şekilde gelişmeye itecek bir kurs müfredatı ile tanışın!

Neden English Time Antalya YÖK-DİL Kursu? 

Antalya YÖK-DİL Kursu olarak bizler, YÖK-DİL sınavı hakkında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz ile birlikte sürekli güncel hale getirilen bir kurs müfredatını sizlere sunuyoruz. Elbette diğer alternatifler arasından English Time’ı seçmek için de çok sayıda sebebiniz var!

1.    Antalya YÖK-DİL Kursu olarak bizleri seçtiğinizde, 10 yıl boyunca, düzenlediğimiz her speaking ve grammar aktivitesine katılma şansı elde edeceksiniz. Yalnızca kurs süresince değil, her zaman bizim öğrencimizsiniz!
2.    Sınava hazırlık sürecinizde şehir değiştirme gibi bir durum yaşayabilirsiniz. Bu durumda ödediğiniz paranın kesinlikle yanmaması için, kurumsal olan ve çok sayıda şehirde Antalya YÖK-DİL Kursu veren bir kurumu tercih etmiş olmak ekstra önemli hale gelir. Eğitiminizin ortasında şehir değiştirmek istediğinizde, bizler English Time Antalya YÖK-DİL Kursu olarak, sizlere nakil hakkı tanıyor olacağız. Bizim için önemli olan, sizin eğitimden aldığınız verim!

Antalya YÖK-DİL Kursu Paketinde Neler Var? 

Uzun yıllardır YÖK-DİL sınavına hazırlanan öğrencilere etkili eğitimler veriyor ve maksimum başarıyı sağlıyoruz. Bu yüzden doğrudan sınavdaki başarıya odaklı, doğru stratejiler ile oluşturulmuş bir hazırlık sürecini size sunacağımızı gönül rahatlığı ile garanti ediyoruz! Peki, Antalya YÖK-DİL Kursu paketinde neler var?

1.    Güçlü Kadro: Tamamı ana dili İngilizce olan deneyimli yabancı eğitmenlerimiz sizlere ders veriyor olacak. Üstelik eğitmenlerimiz, YÖK-DİL sınavı konusunda size rehberlik edebilecek deneyime sahiptir. 
2.    Ek Soru Çözme Seansları: Öğrendiğiniz konunun sınavda size garanti net getirebilmesi adına, yoğun soru çözüm seansları son derece önemli. Soru çözme sürecinde bir eğitmene ihtiyaç duyduğunuz her an, sınıfta destek alabileceğiniz bir eğitmenimiz olacak. 
3.    Çeviri Becerisini Arttıran Ders İçeriği: YÖK-DİL sınavında bulunan farklı soru tiplerinin tümünde başarı yakalayabilmek için, Türkçe-İngilizce ve İngilizce-Türkçe çeviri becerinizi geliştirmeniz gerekir. Sınav sorusu odaklı çeviri becerisi geliştirme temelli ders içeriklerimiz ile bunu rahatlıkla yapacaksınız!
4.    Dil Bilgisi / Gramer Dersleri: Antalya YÖK-DİL Kursu olarak, sınavda en iyi sonuçları elde etmeniz için size eksiksiz bir gramer bilgisi sunacak ve bu bilgileri tam olarak özümseyebilmenizi için soru çözüm sınıflarını size sunuyor olacağız. Üstelik tüm ders materyallerini de ücretsiz olarak sunuyoruz!
Siz de Antalya YÖK-DİL Kursu arayışlarınız için English Time Antalya şubesini tercih edin! Formu doldurun, biz sizi arayım! 


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin