ICAO Eğitimi

ICAO dil yeterlilik gereklilikleri hem anadili hem de anadili İngilizce olmayan konuşmacılar için geçerlidir. Bu kurs Özel Pilot, Ticari Pilot (uçak-helikopter), Çok mürettebat Pilotu (uçak), Havayolu Taşıma Pilotu, Planör Pilotu, Uçuş Mühendisi, Uçuş Navigatörü, Uçak Bakımı, Hava Trafik Kontrolörü, Uçuş Memuru ve Havacılık İstasyonu Operatörü içindir. Telaffuz, Akıcılık, Yapı, Kelime Bilgisi, Anlama ve Etkileşiminizi geliştirmek için ICAO uluslararası standartlarına göre hazırlanmıştır. Kursu başarıyla tamamladıktan sonra, ICAO Dil Yeterlilik Sertifikanızı en az 4 ila 5 ve Radyo Telefon İletişim Sertifikası ile alabileceksiniz.

ICAO dil eğitimi ,Havacılık personelinin olumsuz olumsuz  durumlarla başa çıkabilmesi için dinleme, anlaşılır bir telaffuzla konuşma ve iletişim kurma yeterliliğine sahip olması gerekmektedir. İngilizcenin doğru  kullanılması, dialog kaynaklı  aksaklıkların ortadan kalkmasına ve havada herhangi bir kaza yaşanmasına engel olacaktır.

ICAO sınavına hazırlanırken öğrencilerimizi dinleme, konuşma ve anlama bölümlerinden  oluşan ayrıca  telaffuz, gramer, kelime bilgisi, akıcılık, düşünme becerisi ve etkileşiminizi geliştirmek için ICAO uluslararası standartlara göre eğitim programı sunmaktayız.

Pilotsanız ya da adayı iseniz, kariyerinizde yükselmeyi amaçlıyorsanız, ICAO Level 4 ve üzerine çıkabilmeniz için Aviation English Center sizleri ICAO İngilizce testinde ihtiyacınız olan en iyi performansı göstermenizi amaçlamış ve sizlere özel aşağıda belirtilen konuları kapsayan özel program geliştirmiştir.


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin