Antalya IELTS Kursu English Time İle Akademide Dil Engelinden Kurtulun!

Antalya IELTS Kursu seçeneğinden alacağınız kaliteli bir eğitim sonrasında, IELTS sınavından yüksek skora sahip olmak, uluslararası geçerliliği olan bir yeterlilik düzeyine sahip olmak anlamına gelir. Bizler mesleki hayallerinizi gerçekleştirmek adına kritik öneme sahip olan bu sınavda, profesyonel bir yardım ile mükemmel sonuçlar elde edebileceğinize inanıyoruz. Uluslararası alanda onaylanmış özel ders materyallerimiz ile sınav odaklı eğitim, soru çözüm ve çeviri aktiviteleri sayesinde, sınava sizi kapsamlı şekilde hazırlıyoruz. 

Antalya IELTS Kursu English Time olarak, dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin tamamında maksimum oranda sınava hazırlanabilmeniz için sizlere profesyonel bir müfredat hazırladık. Hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sizleri arayarak tüm sorularınızı yanıtlıyor olacağız!

Antalya IELTS Kursu: Neden English Time? 

Antalya IELTS Kursu alanında eğitim alırken, kurumsallaşmış olan, öğrenci odaklı ve deneyimli bir kurumu tercih etmeniz her zaman sizin için daha yararlı olacaktır. O halde pek çok Antalya IELTS Kursu kurumu arasından, neden English Time?

1.    English Time, sizlere genel İngilizce çalışmalarının yanı sıra sınav içeriklerine uygun uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış profesyonel ders içerikleri ile eksiksiz bir hazırlık sunar. Antalya IELTS Kursu olarak bizler, derslerde bir sınav hazırlık kampı gibi çalışırız. Sınavlar hakkında deneyime sahip ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimiz, sınav içeriğine özel stratejileri sizinle paylaşırlar. 
2.    IELTS sınavına hazırlık yapmak istediğinizde, eğitiminiz düşük seviyeden başlamaz. Çünkü Antalya IELTS Kursu, upper (Level 5 – C1) ve intermediate (Level 4 – B2) üzeri seviyeye sahip olan öğrencilere uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede profesyonel / akademik düzeyde, başarılı sonuçlar almak isteyenler, kursta tam olarak aradığını bulur. 
3.    Antalya IELTS Kursu arayışlarınız sonucunda English Time’i tercih ettiğinizde, tamamen ücretsiz ders materyallerinden yararlanarak masraflarınızı minimize edebilirsiniz. Üstelik Antalya IELTS Kursu şubemizdeki geniş kütüphanemiz, size çalışacak ve yararlanacak çok sayıda uluslararası alanda onaylanmış kaynak sunacak. 
4.    Yalnızca akademik alanda işe alınmak için değil, üniversitelerin yabancı dil hazırlık eğitimlerinden muaf olmak için de sıklıkla IELTS sınav sonuçları önemseniyor. Her iki amaç doğrultusunda da English Time’ı tercih edebilirsiniz. Bizler, Antalya IELTS Kursu olarak, diğer kurumlardan tümünün ders saatinden yüksek bir kurs kapsamı sunuyoruz. 90 saatlik yoğun ve başarı odaklı eğitimimiz ile, kısa sürede başarıya ulaşmanız mümkün oluyor.
5.    Konuşma eğitimi, tercih ettiğiniz Antalya IELTS Kursu tarafından mutlaka verilmelidir! Çünkü sınavda doğrudan konuşma becerinizi ölçen bir teste gireceksiniz. Bu kapsamda, her gün  konuşma ve aktivite sınıflarımız çok işinize yarayacak. Bu sınıflarda speaking becerinizi geliştirebilecek, listening ile dinlediğinizi anlama konusunda becerilerinizi aktif tutmuş olacaksınız. 

Eğer siz de kurumsal ve güvenilir bir Antalya IELTS Kursu arıyorsanız, öğrencilere sunduğu sayısız avantaj ile English Time’i tercih edin! 


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin