Antalya YDS Kursu İle Sınavda Gerçek Potansiyelinizi Gösterin!

Antalya YDS Kursu hizmeti ile English Time’ı tercih edin, sınavınıza hedeflediğiniz puanı doğru bir çalışma performansı ve uluslararası standartlar çerçevesinde planlanan bir eğitim süreci ile hazırlanın! Bizler English Time olarak, sınavda hedefinize ulaşabilmeniz adına sizleri deneyimli ve ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerle bir araya getiriyoruz. YDS sınavında en iyi sonuçlar için İngilizce dilinde birkaç farklı beceri konusunda kendinizi geliştirmiş olmanız son derece önemli.  English Time Antalya YDS Kursu, yılların deneyimi ve başarı ile hedefe ulaştırdığı çok sayıda öğrenci sayesinde, bu süreci şansa bırakmamanızı sağlayacak. 

Antalya YDS kursu hizmetimizle aşağıdaki alanların tümünde kendinizi geliştirerek, 120 saatlik kurs paketimiz sayesinde sınava son derece hazır şekilde gireceksiniz. 

1.    Kelime bilginizi geliştirmek,
2.    Okuduğunu anlama ve yorumlama becerisini geliştirmek, 
3.    İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce çeviri becerinizi geliştirmek, 
4.    Cümle kurma becerinizi geliştirmek, English Time olarak sizlere sunduğumuz kapsamlı kurs süreci ile mümkün olacak. 

Antalya YDS Kursu English Time: Neden Biz? 

Seçtiğiniz Antalya YDS Kursu, öğrencilere hizmet verirken, amaca yönelik olarak en hızlı sonuç verecek kalıcı ve etkinliği ispat edilmiş yöntemler tercih etmelidir. Bizler uzman eğitim bilimcilerimiz ile her yıl YDS sınavları üzerinde çalışıyor, çıkmış soruları analiz ediyor, vereceğimiz eğitimin güncel YDS stilinde sizi başarıya ulaştıracak bir içeriğe sahip olmasını garanti ediyoruz. 

1.    Antalya YDS Kursu English Time olarak, kurs kaydınızı gerçekleştirdikten sonra sizi bir YDS seviye tespit sınavına tabi tutuyoruz. Daha sonra ise öğrencilerimizi onlara hitap eden optimal eğitim seviyesini almaları adına, belirli seviye sınıflarına atıyoruz. Bu sayede eğitim göreceğiniz sınıfta, sizin seviyenizde olan öğrenciler bulunuyor. Bu hem zaman kaybetmenizi, hem de motivasyon kaybetmenizi önlüyor. 
2.    Antalya YDS Kursu olarak bizler, sizlere kurs ile ilgili tüm kitap ve dökümanları ücretsiz olarak sunuyoruz! Bu sayede kursa kayıt olduğunuzda ekstra bir harcama yapmanız gerekmeyecek. 
3.    Kursuma bağlı olan ve pek çok İngilizce kaynağı barındıran geniş kütüphane hizmetinizde olacak. Kişilerin pedagojik ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kitaplara ücretsiz olarak buradan erişebilirsiniz. 

Antalya YDS Kursu Dersleri Neleri Kapsıyor? 

Antalya YDS Kursu kayıt işleminizden sonra derslerde YDS’de bulunan tüm konularla ilgili detaylı bir müfredat eğitimi alabileceksiniz. Evde nereden başlayacağınızı bilemediğiniz onlarca konu karşısında çaresiz hissetmek yerine, deneyimli ve uzman bir kadrodan eğitim alarak, süreci en sağlıklı şekilde deneyimleme şansı elde edeceksiniz. 

1.    Antalya YDS Kursu derslerimizde,
2.    Konu anlatımı seansları,
3.    Soru çözme seansları,
4.    Çeviri seansları 

Okuma seansları gerçekleşmektedir. Tüm bu seanslar, YDS sırasında en iyi sonuçları elde edebilmek için sahip olmanız gereken beceriler göz önünde bulundurularak tasarlandı. Siz de hemen Antalya YDS Kursu için formu doldurun, sizi arayalım!


ÖĞRENCİ YORUMLARI

Google ve Facebook'ta 100'den fazla yorumumuzu inceleyin