Günümüzde İngilizce öğrenmek için birçok farklı seçenek ve yöntem vardır. Bunlardan en ilginci ise belki de farklı ülkelere gidip İngilizce öğrenme fırsatına sahip olmaktır. Öğrencilerin yabancı ülkelerde sadece İngilizce ile iletişim kurmaları gerekeceği için daha etkili bir eğitim tecrübesi ile karşılaşırlar. English Time ile farklı ülkelere gidebilmek çok kolay iken aynı zamanda farklı ülkelerden Türkiye’ye İngilizce öğrenmek için gelmek de bir o kadar kolaydır. 

English Time sadece yabancı öğretmenler ile çalışır ve sınıflarında sıkı bir İngilizce konuşma kuralı uygular. Bu da yabancı öğrenciler ve Türk öğrenciler için İngilizce ile her saniye etkileşim halinde olmak için mükemmel bir fırsatır. Bundan dolayı çoğu yabancı ve yerli öğrenci English Time’ın sınıflarını tercih ederler. Peki, English Time’da yabancı bir öğrenci olmak nasıl bir histir hiç merak ettiniz mi?

 

1. Sadece Öğretmenlerimiz Değil, Eğitim Danışmanlarımızda İngilizce Konuşabilir!

English Time İngilizceyi sadece bir eğitim aracı olarak değil yaşamın bir parçası olarak görür. Bundan dolayı, her şubemizde İngilizce dahil olmak üzere farklı dilleri akıcı olarak konuşan personellerimiz bulunur. Bunun yanında her öğretmenimiz İngilizce dışında en az bir dil daha konuşabildiği için her kültürden öğrenci ile sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilirler. Aklınıza gelen her soruyu rahatlıkla sorabilir ve cevaplarını çeviriye ihtiyaç olmadan anında alabilirsiniz.

 

2. Kitaplarımız Türkçe-Free’dir. Yani İhtiyacınız Olan Her Bilgiyi İngilizce Yolu ile Alırsınız

English Time, geleneksel dil okullarının aksine, kitaplarında Türkçe desteği kullanmaz çünkü İngilizce öğrenmenin İngilizce ile mümkün olduğundan emindir. Böylece Türk ve yabancı öğrenciler arasında ayrımı ortadan kaldırmış olur çünkü ihtiyaç duyulan tüm açıklamalar İngilizce ve zengin görseller yolu ile yapılır. Bu aslında Türk öğrencilerimiz içinde bir o kadar önemlidir çünkü English Time’a adımlarını attıktan sonra her saniye İngilizce ile iç içe olacaklar demektir. 

 

3. English Time İhtiyacı Olan Öğrencilere Türkçe Derslerde de Yardımcı Olur

Günümüzün bir gerekliliği olan uluslararası bir yaklaşım ile English Time sadece İngilizce dersleri değil aynı zamanda ihtiyacı olan öğrencilerine Türkçe dersleri de verir. Eğer herhangi bir sebepten bu mümkün değilse olabilecek en iyi Türkçe öğretmenlerini bulmak konusunda öğrencilerine rehberlik sağlar. Unutmayın English Time sadece İngilizce eğitimi için değil, tüm konular için danışabileceğiniz bir kurumdur.

 

4. Derslerimiz ve Aktivitelerimiz Sadece İngilizce ile İşlenir

Bir İngilizce öğrencisine en faydalı olabilecek aktivite İngilizce ile her saniye iç içe olmaktır. Çoğu dil kursu bunun farkında olsa da yabancı öğretmenler ile çalışmanın masraflı ve zahmetli olması ya da ilgisizlik sonucu bir uygulamada bulunmaz. English Time’da ise bu tam tersidir. Öğretmenlerimiz tamamı yabancı uyruklu olmakla derslerde ve aktivitelerde sadece İngilizce dili kullanılır. Bu da okullarımızda daha multi kültürel ve İngilizce odaklı bir yaklaşımı beraberinde getirir. 

 

5. Multi Kültürel Bir Yapı ile Size Yabancılık Hissettirmez 

English Time dil okullarında istenen yapı multi kültürel ve herkese açık bir okuldur. Bundan dolayı Türkiye'de yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen kurumlardan birisidir. Bu da her sınıfımızda farklı ülkelerden öğrenciler bulunması demektir. English Time’da hem farklı ülkelerden olan insanlar ile iletişim kurabilir ve farklı kültürleri tanıyabilir hem de multi kültürel yapısı ile çok da yabancılık hissetmezsiniz

 

6. English Time ile Dünyanın Neresine Gitmek İsterseniz İsteyin Size Uygun Bir Okul Vardır

English Time Türkiye'nin neredeyse her şehrinde bir şubesinin bulunmasının yanında, yurt dışında da farklı bir çok okul ile çalışır. Bu da seyahat etmek isteyen öğrencilerimiz için mükemmel bir fırsattır! English Time ile Türkiye'nin neresine giderseniz gidin her şubemizde hayatınız boyunca aktivitelerimize katılabilirsiniz. Aynı zaman daha sonra farklı bir ülkeye gitmek isteseniz bile sizin için en uygun okulu, en iyi fiyatlara bulabileceğimizden emin olabilirsiniz. Okul ile ilk iletişiminizden bilet alıp oraya gittiğiniz güne kadar sizi her konuda desteklemek için her zaman yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.